מיני מצלמת אבטחה אלחוטית

אילו הייתה מצלמת אבטחה בבית הסבתא

5
(3)

סבתא שלי עליה השלום הייתה אישה חזקה מאוד שאהבה לבשל ולארח אנשים כיד המלך. בצעירותה היא הייתה עושה מעמולים, קובות, סמבוסקלע'ך, ממולאים, שניצלים, אופה רולדות, פשוט מאסטר שף היה קטן עליה… בזקנתה הסבתא הייתה כבר מאוד חלשה ואירחה פחות ופחות אנשים עד שהאחרונים כבר לא הגיעו בכלל, אם תשאלו אותי הביקורים פחתו בגלל שכולם אהבו לאכול אצל סבתא, אך כשסבתא הזדקנה פחות ופחות היו באים לסבתא בגלל שלא היה לה כוחות להכין את המתכונים הטעימים שלה בגלל שהייתה חלשה.

 

לפני כ- 11 שנה סבתי עליה השלום נפטרה מזקנה, הייתי רוצה לכתוב שהיא הזדקנה בכבוד לולא המקרה שקרה לה עם העובד הזר שאנחנו העסקנו עבורה על מנת שתקבל את הטיפול המסור והטוב ביותר שהילדים יכולים לתת להורים שלהם בזקנתם, גם משום שזו חובתנו וגם משום שמדובר במצווה "כבד את אביך ואת אמך למען יאריכון ימיך".

העסקנו עבור אימא מטפל זר (עובד זר) שראינו בו ממש בן בית, הוא דאג להכין לסבתא ארוחת בוקר, לנקות את הבית שלה, ללכת לסופר עבורה, וממש לעשות את כל הפעולות שהיא לא הייתה יכולה לעשות משום שהיה לה כבר קשה משום שבזקנה הגוף כבר חלש והכוחות מוחלשים.

בכל פעם שבאנו לביתה של סבתא היא לא הייתה נראית כשורה, הייתה נראית מתוחה, מדוכאת מאוד, מודאגת, לא ידענו אם זה בגלל שהיא מתגעגעת לסבא כלומר לבעל שלה, ובכל פעם ששאלנו שאלה כזו או אחרת על מצבה היא אמרה: לא משנה אחר כך המטפל יתנקם בי. לא ייחסנו לזה חשיבות כי אז זה לא היה מקובל לחשוד במטפל שלך כי כולנו היינו תמימים יותר.

יום אחד הדוד (הבן של הסבתא) הגיע לבית שלה, והמטפל הלך לקניות בסופר מרקט השכונתי, הדוד שאל את סבתא: מה קרה, תספרי לי, אל תדאגי, אני פה ואני אשמור עליך, הסבתא בסופו של דבר נשברה ופרצה בבכי ואמרה לדוד (הבן שלה) שהמטפל מרביץ שלה, משתכר, ועוזב אותה בלילות כדי לצאת עם החברים שלו.

הדוד הזמין את המשטרה והאחרונים לקחו אותו לתחנת המשטרה ובסופו של דבר שחררו אותו (למה? רק זה שבשמים יודע! קוראים לזה חוסר עניין לציבור. מסתבר שהציבור לא כזה חשוב למשטרה).

כשאנחנו חושבים על זה, זה נגמר בנס וזאת תודות לדוד שעשה מעשה, שהיה ער למתרחש ולא טמן את ראשו בחול. אני מניח שבמקרה הזה אנחנו כמקרה אחד הצלחנו לשמור על הסבתא, אבל לעולם אין לדעת מה מתרחש בתוך ביתו של הקשיש כשאין פיקוח ממשי שמתועד.

כיום אנחנו עדים לתופעות של האלימות נגד חסרי ישע יותר ויותר, חשוב להבין שאלו לא תופעות חדשות, התופעות האלו היו מאז ומתמיד פשוט הם היו מוסתרות חדרי חדרים, כיום אנחנו רואים יותר ויותר התעללויות נגד חסרי ישע כמו זקנים, תינוקות וילדים, מוגבלים ועוד… עד שמדי פעם מתפרסמת כתבה כזו או אחרת באתרי החדשות הגדולים, אבל לעולם לא תדעו על המקרים הקטנים כמו המקרה שסיפרתי לכם כרגע שכמובן לא יצא לציבור דרך אתרי החדשות.

מצלמת אבטחה:

בדיעבד אני חושב אילו היינו מתקינים בבית של סבתא מצלמת אבטחה קטנה זה היה יכול להציל אותה מהטראומה שהיא חוותה מהמטפל הזר. עצה שלי אל תסמכו על המזל, יש לכם אמא, אבא, ילד, ילדה, תינוק, וכל אדם שהוא חסר ישע, אל תסמכו על המטפלים שיעשו את העבודה נאמנה, תיתנו להם כף זכות אך יחד עם זאת תתקינו מנגנוני פיקוח והתראה בין אם הם גלויים או שהם אינם גלויים. בביתכם בקניינכם הפרטי או בבית של סבתא אתם יכולים להתקין מצלמה שתוכל לתת לכם ולמטופל הגנה ותהיו בטוחים שהמטופל מקבל את היחס והשירות הטובים ביותר שיכולים להיות.

ולמה? בשביל השקט הנפשי שלכם!.

מצלמת אבטחה MINI WIFI בעלת תכונות רבות שיכולות לעזור לכם לשמור על הקרובים שלכם. תכונות המצלמה: אפשר לראות מה מתרחש מהסלולר והטאבלט, בעלת ראיית לילה, בעלת כרטיס זיכרון לאחסון סרטוני הווידאו המצולמים, איכות צילום HD ועוד...

כמה מעניין היה הפוסט הזה?

הקלק על הכוכבים כדי לדרג את הכתבה!

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 3

אין הצבעות לכרגע. תהיה הראשון לדרג את המאמר

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *