הזוכה המאושר מתבקש ליצור קשר בהקדם האפשרי

הזוכה המאושר מתבקש ליצור קשר בהקדם האפשרי

5
(2)

שלום לכולם, שמי יניב ואני בן 65 מנתיבות ואת הסיפור שלי רציתי שתקראו ממקור ראשון ולכן החלטתי לשתף את קהל הקוראים שבאתר בסיפור אמיתי שקרה לי, אך מעולם לא שותף עם איש מלבד חבריי הקרובים, אז אני לא אכביר במילים ואכנס ישר לסיפור שלי, קריאה מהנה….

 

חמשוש:

אני עובד כמסגר מזה 20 שנה במסגרייה פופולרית בנתיבות, כן אני יודע, זו עבודה קשה ומפרכת, ובכל זאת מצאתי את עצמי במקצוע הזה לא סתם, יש במקצוע הזה סוג של יצירתיות, אומנות, וכן גם חשיפה לחומרים לא הכי בריאים לגוף אך אין מה לעשות כל עבודה יש בה את הפלוסים והמינוסים שלה.

לאחר שבוע מפרך שבו עבדתי נורא קשה החלטתי להזמין כמה חברים מהעבודה לבית המשותף שלי ושל אשתי, כדי שנשב קצת על בירות וגרעינים ואולי נשחק גם פוקר, כן! גם בגילי יש חברים… שאלתי את אשתי אם היא מרשה, והיא ענתה בשמחה… התקשרתי לכל החברים והזמנתי אותם לשעה 19:00 בערב… כל החברים הגיעו אלינו הביתה, הבירות היו על השולחן, הגרעינים והעוגות הוצבו בצורה מסודרת גם כן על השולחן בסלון, ואכלנו, שתינו, שחקנו פוקר, צחקנו, ריכלנו קצת על העובדים במסגרייה ובעיקר על הבוס "הנחמד" שתמיד נותן לנו בונוס שמן בכל רבעון (זה בצחוק כמובן), והתלוננו על המצב הכלכלי עד שלפתע זרקתי סתם בצחוק לחבר'ה "יודעים מה היום זה היום שבו כולם ממלאים לוטו בואו נמלא לוטו עכשיו בא לכם" אולי זה יוציא אותנו מהמצב הכלכלי הגרוע שבו אנו נמצאים. כל החברים הסתכלו אחד על השני והתפוצצו מצחוק, ואמרו נראה לך שנזכה? אמרתי להם אם לא נמלא לא נדע לא?

 

זרוק מספר אולי נקלע:

בקיצור החלטנו למלא לוטו. הלכתי לחדר השינה שלי והוצאתי טופס לוטו, שהיה בלוי במקצת ואמרתי להם "יאללה זרקו מספרים", אשתי הסתכלה עלי במבט של "אתה מוזר", ואני לא וויתרתי, אמרתי שוב, זרקו לי מספרים. כל החברים בזה אחר זה החלו למסור מספרים, מרוב שהם התלהבו והיו המון מספרים שהם זרקו הייתי צריך להביא עוד 5 טפסים נוספים כדי לרשום את כל המספרים שהם זרקו לאוויר. בסופו של דבר באמת שאני לא יודע איך אבל מצאתי את עצמי עם 10 טפסים ואמרתי להם טוב חברים, אני הולך עכשיו לשלוח את כולם, כל אחד שיוציא 100 שקל, אני לא יודע איך זה עם חברים שלכם, אבל כשאנחנו בגילנו המופלג מדברים על כסף ישר העיניים הופכות לחשדניות והכיס והארנק מתחיל לחזור אחורה בדיוק כפי שברל'ה חוזר ישר לבית שלו. אמרתי להם חבר'ה… הטופס לא ישלח מעצמו, תוציאו ארנקים יאללה קדימה… אך אף אחד לא הוציא…

 

לפתע אחד מהחברים זרק: "טוב נו, בואו נבחר טופס אחד מהעשרה כי זה יצא המון כסף", כעת כולם הסכימו פה אחד והוציאו את כל הארנקים שלהם ושילמו לי את סכום הכסף עבור הטופס. עכשיו כל מה שנותר לעשות זה לבחור איזה טופס יישלח ואיזה טופס ילך לפח. לא ידענו מה לעשות ואחד החברים הציל "הטלת מטבע", וכך עשינו, התחלנו  להטיל מטבע שוב ושוב עד שנשארו 2 טפסים, מתוך 2 הטפסים בחרנו פה אחד טופס אחד שהכי נראה לנו ככה חזותית שהמספרים שלו יצאו במכונה ויצאתי לדרך כדי למסור את הטופס בחנות הפיצוצייה הקרובה. הגעתי לחנות, מסרתי את הטופס, שילמתי לבחור ומיהרתי להגיע חזרה הביתה.

 

והזוכה המאושר הוא?

הגעתי הביתה, וכולנו ישבנו מסביב לשולחן מרותקים למסך הטלוויזיה כדי לחכות מתי תתחיל התוכנית שבה עורכים את ההגרלות. השעה המיועדת הגיעה והמספרים החלו לרוץ על המסך: 6, 18, 27, 35, 2, 32 והמספר הנוסף הוא… 7. בדקנו את הטופס שוב ושוב ושוב ומפח נפש לא זכינו בשום דבר. אחד החברים הציע ואמר "בשביל הספורט יניב תביא את כל הטפסים שמילנו בואו נראה אם מישהו מהם זכה", הבאתי את הטפסים וכולם עברו עליהם בהתרגשות רבה. עד שלפתע אחד מהחברים צעק "זכינו זכינו" אמרנו לו אידיוט לא זכינו הטופס הזה לא שלחנו אותו, אז החבר אמר אני יודע אבל "זכינו בכאילו", כולנו שמחנו רק על זה שהצלחנו אפילו לזכות בצורה לא חוקית אבל מצד שני הינו מאוד עצובים, כי אמרנו לעצמנו "מה היה קורה לו היינו שולחים את כולם, או היינו בוחרים דווקא את הטופס הזה", אחד מהחברים אמר "זה מאלוקים", אמרתי לו זה כי אנחנו דבילים, אם היינו שולחים כל אחד מהחברים פה היה יוצא עם כמה מיליוני שקלים והיינו עשירים ככורח.

 

מה הייתם עושים עם הכסף כבר?

אחד מהחברים אמר בואו נעשה משחק: כל אחד יגיד בתורו מה היה עושה אילו היה זוכה בכמה מיליוני שקלים… כל אחד בתורו אמר את דבריו, שמה שמשותף לכולם היה כל הפרטים הטכניים: לקנות דירה או לשפר דיור, לטוס מסביב העולם ולראות ארצות שונות, לסדר את הילדים, ולחיות מהריבית. שאלתי את כולם תגידו ואתם כיום לא יכולים לעשות כל מה שאמרתם? נגיד עם הפנסיה שלכם והחסכונות אתם לא יכולים לעשות אפילו חלק ממה שאמרתם? כולם אמרו יכולים אבל זה אחרת שאתה זוכה בטופס אין לך יותר דאגות כלכליות, ואז אמרתי לחברים יש לכם טעות דווקא אז מתחילות הדאגות הכלכליות, למי נתת יותר ולמי פחות, ואז יש ריבים בכל המשפחה ובלגן שורר. אני מבסוט מחיי, אם הייתי זוכה בטופס הייתי מתנהג כרגיל, ולא משתגע.

כולם אמרו…. כן בטח רק אתה…. וכולנו צחקנו פה אחד.

 

-סוף דבר-

 

ההתאמות הטובות ביותר:

 

קרדיט תמונה:

Stuart Miles.

FREE DIGITAL PHOTO

 

 

כמה מעניין היה הפוסט הזה?

הקלק על הכוכבים כדי לדרג את הכתבה!

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 2

אין הצבעות לכרגע. תהיה הראשון לדרג את המאמר

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *